09:00am |
Elite Athletics Court 5 |
Saint Columban Settlemire 6B |
vs |
Atvb Delaney 6B |
5th-6th Boys |
Round 1 |
scheduled |
09:00am |
Elite Athletics Court 6 |
Hyde Park School Eisenstein 5G |
vs |
Kings Youth Volleyball Easterly 5G |
5th Girls Rec |
Round 1 |
scheduled |
09:00am |
Elite Athletics Court 7 |
Cincinnati Waldorf School Larbes 4G |
vs |
Nrysa Quinones 4G |
4th Girls Rec |
Round 1 |
scheduled |
10:00am |
Elite Athletics Court 5 |
Milford Youth Volleyball Brocki 6B |
vs |
Cardinal Pacelli School Lass 6B |
5th-6th Boys |
Round 1 |
scheduled |
10:00am |
Elite Athletics Court 6 |
Wcyva Liming 5G |
vs |
Hyde Park School Eisenstein 5G |
5th Girls Rec |
Round 3 |
scheduled |
10:00am |
Elite Athletics Court 7 |
Kings Blust 4G |
vs |
Loveland Youth Volleyball Mccoy 4G |
4th Girls Rec |
Round 1 |
scheduled |
11:00am |
Elite Athletics Court 5 |
Cardinal Pacelli Brannock 5B |
vs |
Immaculate Heart Of Mary Zigmond 5B |
5th-6th Boys |
Round 1 |
scheduled |
11:00am |
Elite Athletics Court 6 |
Kings Youth Volleyball Heilmann 5G |
vs |
Kings Youth Volleyball Easterly 5G |
5th Girls Rec |
Round 2 |
scheduled |
11:00am |
Elite Athletics Court 7 |
Loveland Youth Volleyball Mccoy 4G |
vs |
Cincinnati Waldorf School Larbes 4G |
4th Girls Rec |
Round 2 |
scheduled |
12:00pm |
Elite Athletics Court 5 |
Immaculate Heart Of Mary Zigmond 5B |
vs |
Milford Youth Volleyball Brocki 6B |
5th-6th Boys |
Round 2 |
scheduled |
12:00pm |
Elite Athletics Court 6 |
Wyyva Kuper 5G |
vs |
Loveland Schools Anderson 5G |
5th Girls Rec |
Round 1 |
scheduled |
12:00pm |
Elite Athletics Court 7 |
Kings Youth Volleyball Barrett 3G |
vs |
Pleasant Ridge Montessori Reddy 3G |
3rd Girls Rec |
Round 2 |
scheduled |
01:00pm |
Elite Athletics Court 5 |
Atvb Nicolaus 6B |
vs |
Cardinal Pacelli Brannock 5B |
5th-6th Boys |
Round 2 |
scheduled |
01:00pm |
Elite Athletics Court 6 |
Wcyva Liming 5G |
vs |
Kings Youth Volleyball Heilmann 5G |
5th Girls Rec |
Round 2 |
scheduled |
01:00pm |
Elite Athletics Court 7 |
Hyde Park School Kestner 3G |
vs |
Pleasant Ridge Montessori Reddy 3G |
3rd Girls Rec |
Round 1 |
scheduled |
02:00pm |
Elite Athletics Court 5 |
Madeira Rec Volleyball Grendel 6G |
vs |
Milford Blakley 6G |
6th Girls Athletic |
Round 2 |
scheduled |
02:00pm |
Elite Athletics Court 6 |
Loveland Schools Anderson 5G |
vs |
Kings Youth Volleyball Tomasulo 5G |
5th Girls Rec |
Round 2 |
scheduled |
02:00pm |
Elite Athletics Court 7 |
White Oak Athletic Association Maxwell 3G |
vs |
Kings Youth Volleyball Barrett 3G |
3rd Girls Rec |
Round 1 |
scheduled |
03:00pm |
Elite Athletics Court 5 |
Milford Blakley 6G |
vs |
Madeira Rec Volleyball Crowley 6G |
6th Girls Athletic |
Round 3 |
scheduled |
03:00pm |
Elite Athletics Court 6 |
Kings Youth Volleyball Tomasulo 5G |
vs |
Kings Youth Volleyball Neff 5G |
5th Girls Rec |
Round 1 |
scheduled |
03:00pm |
Elite Athletics Court 7 |
Kings Youth Volleyball Schmidt 3G |
vs |
Hyde Park School Kestner 3G |
3rd Girls Rec |
Round 3 |
scheduled |
04:00pm |
Elite Athletics Court 5 |
Madeira Rec Volleyball Crowley 6G |
vs |
Madeira Rec Volleyball Grendel 6G |
6th Girls Athletic |
Round 1 |
scheduled |
04:00pm |
Elite Athletics Court 6 |
Kings Youth Volleyball Neff 5G |
vs |
Loveland Schools Anderson 5G |
5th Girls Rec |
Round 3 |
scheduled |
04:00pm |
Elite Athletics Court 7 |
Kings Youth Volleyball Schmidt 3G |
vs |
White Oak Athletic Association Maxwell 3G |
3rd Girls Rec |
Round 2 |
scheduled |
05:00pm |
Elite Athletics Court 5 |
Nativity School Wells 8B |
vs |
Lava Strunk 8B |
7th-8th Boys |
Round 1 |
scheduled |
05:00pm |
Elite Athletics Court 6 |
New Richmond Youth Sports Association Slone 6G |
vs |
Hyde Park School Graham 6G |
6th Girls Rec |
Round 1 |
scheduled |
05:00pm |
Elite Athletics Court 7 |
Hyde Park School Menninger 4G |
vs |
Kings Youth Volleyball Hagee 4G |
4th Girls Rec |
Round 1 |
scheduled |
06:00pm |
Elite Athletics Court 5 |
St. Mary Olson 7B |
vs |
Sycamore Youth Volleyball Graulty 8B |
7th-8th Boys |
Round 3 |
scheduled |
06:00pm |
Elite Athletics Court 6 |
Hyde Park School Hillenmeyer 6G |
vs |
Kings Youth Volleyball Anderson 6G |
6th Girls Rec |
Round 1 |
scheduled |
06:00pm |
Elite Athletics Court 7 |
Kings Youth Volleyball Hutson 4G |
vs |
Nrysa Burdine 4G |
4th Girls Rec |
Round 1 |
scheduled |
07:00pm |
Elite Athletics Court 5 |
Lava Strunk 8B |
vs |
Atvb Iredale 8B |
7th-8th Boys |
Round 2 |
scheduled |
07:00pm |
Elite Athletics Court 6 |
Kings Youth Volleyball Anderson 6G |
vs |
Hyde Park School Graham 6G |
6th Girls Rec |
Round 2 |
scheduled |
07:00pm |
Elite Athletics Court 7 |
Nrysa Burdine 4G |
vs |
Hyde Park School Menninger 4G |
4th Girls Rec |
Round 2 |
scheduled |
08:00pm |
Elite Athletics Court 5 |
St. Mary Olson 7B |
vs |
Nativity School Wells 8B |
7th-8th Boys |
Round 2 |
scheduled |
08:00pm |
Elite Athletics Court 6 |
Kings Youth Volleyball Lyman 6G |
vs |
Hyde Park School Hillenmeyer 6G |
6th Girls Rec |
Round 2 |
scheduled |
08:00pm |
Elite Athletics Court 7 |
Kings Youth Volleyball Hagee 4G |
vs |
Kings Youth Volleyball Hutson 4G |
4th Girls Rec |
Round 2 |
scheduled |